Aprekins.lv kalkulatori – veids Tavas dzīves atvieglošanai!

Informācijas telpa ar katru dienu palielinās, un ne visu nepieciešamo iespējams atrast ērti, ātri un vienkārši. Lai netērētu laiku un atvieglotu ikdienas notikumus, arvien vairāk tiek meklēti risinājumi, kā to panākt. Viens no šiem ir elektroniskie kalkulatori, kas saistīti ar visdažādākajām tēmām, ļaujot bieži vien ātri atrast vēlamo informāciju. Viena no mājaslapām, kurā pieejami dažādi kalkulatori, ir Aprekins.lv. Kā ikviens kalkulators darbojas un ko vēl sniedz šī mājaslapa? Turpini lasīt rakstu un uzzini!

Aprekins.lv mājaslapā apvienoti vairāk nekā 25 dažādi kalkulatori. Kādu jomu pārstāvjiem tie var noderēt?

Aprekins.lv kalkulators – palīgs ikdienas jautājumos

Jāsaka, ka sākotnēji mājaslapas izstrāde plašāakam pulkam nebija paredzēta, taču, redzot, ka izveidotie kalkulatori var palīdzēt ne tikai pašiem, bet arī apkārtējiem, izstrādātāji nolēma sniegt palīdzīgu roku arī citiem cilvēkiem, apkopojot dažādus kalkulatorus vienkopus. To izmantošana ir vienkārša:

 1. visupirms, protams, jāapmeklē Aprekins.lv mājaslapa un jāsaprot, kura no sadaļām ir Tev nepieciešama un kurš kalkulators sniegs atbildes uz jautājumiem;
 2. jāaizpilda kalkulatorā nepieciešamā informācija, ievadot skaitļus vai atzīmējot atbilstošāko no variantiem;
 3. jāspiež poga “Aprēķināt”.

Tieši tik vienkārši – tādi ir kalkulatori pie Aprekins.lv! Bet kādu jomu speciālistiem ir paredzēti šie kalkulatori un kādu informāciju sniedz? Uzzini, turpinot lasīt rakstu!

Dažādu jomu apvienojums – 25 dažādi kalkulatori

Lai atvieglotu dažādas dzīves situācijas, Aprekini.lv mājaslapā pieejami dažādi kalkulatori, kas sadalīti četrās sadaļās:

 • nodokļi un finanses;
 • pabalsti un darbs;
 • līzings un kredīti;
 • citi kalkulatori.

Kādi ietilpst katrā no grupām?

Pabalsti un darbs

Nodarbinātība ir viens no aktuālākajiem jautājumiem ikvienam darbspējas vecuma cilvēkam. Šajā kategorijā Aprekins.lv mājaslapā pieejami dažādi kalkulatori:

 • algas. Tas sniedz ieskatu tajā, kā mērāma alga pirms un pēc nodokļu nomaksas, kā arī informāciju par izmaiņām likumdošanā, kas ir svarīgi, domājot par darba algas apjomu;
 • pabalstu un bezdarbnieka pabalsta. Tie ir divi dažādi kalkulatori, taču informācija noderēs gan bez darba palikušajiem, gan citu pabalstu saņēmējiem;
 • pensijas. Publicētā informācija ļauj aprēķināt plānotās pensijas, vadoties pēc, piemēram, nostrādātā darba ilguma u.c.

Vēl šajā sadaļā ietilpst atvaļinājuma naudas un slimības lapas aprēķini.

Kredīti, līzings

Mūsdienās aizdevumu saņemšana nav nekas jauns un nepieejams. Latvijā ir vairāk nekā divdesmit kredītdevēji, kuri at atšķirīgiem noteikumiem ir gatavi izsniegt trūkstošos līdzekļus. Šādos kalkulatoros iespējams noskaidrot, kā konkrētas procentu likmes un citi faktori ietekmē atmaksu. Aprekins.lv mājaslapā iespējams izmantot šādus kalkulatorus:

 1. līzinga;
 2. hipotekārā kredīta;
 3. auto līzinga.

Šādu kalkulatoru sniegtā informācija var būt lielisks palīgs, lai izvēlētos piemērotāko kredītdevēju, tādējādi ļaujot, iespējams, ietaupīt.

Nodokļi un finanses

Kalkulatori šajā sadaļā var būt noderīgi gan darba devējiem, gan saņēmējiem, jo ļauj aprēķināt dažādu informāciju. Kādi kalkulatori ir pieejami?

 • PVN. Uzzini naudas summu pirms vai pēc PVN pievienošanas.
 • Valūtas. Iepazīsties ar valūtas kursu un aprēķini, kāds tas ir konkrētām valūtām.
 • Autoratlīdzības. Noskaidro, kā nodokļi ietekmē autoratlīdzības saņēmējus.
 • Nodokļu atmaksa. Uzzini, kādā situācijā iespējams saņemt nodokļu atmaksu un cik lielā apmērā to izmaksā.

Citi kalkulatori

Šajā kategoriā iekļauti dažādi kalkulatori, kuri saistīti ar ikdienišķām dzīves situācijām, piemēram:

 • OCTA un KASKO kalkulatori;
 • riepu kalkulators;
 • mērvienību kalkulators u.c.

Ikviens Aprekini.lv mājaslapā pieejamais kalkulators ir noderīgs, ja tam atrod pareizo pielietojumu. Ienāc mājaslapā un izvēlies sev nepieciešamo, atvieglojot ikdienu arī Tu!