Vai šī ir visdārgākā jahta pasaulē?

2011. gadā uzņēmumā Business Insider Australia tika publicēts raksts par Malaizijas uzņēmēju, kurš iegādājās superyacht “History Supreme”. Lai to veidotu, ilga trīs gadi, un acīmredzot tā ir priciest jahta līdz pat šai dienai. Tagad mēs esam dzirdējuši par dažiem bagātākajiem miljardieriem, kuriem pieder jahtas, kuru vērtība ir simti miljonu dolāru.

Tomēr šī īpašā luksusa jahta ir dārgāka. Pirms mēs atklājam tās cenu un īpašnieku, šeit ir iespējas, kas padara

History Mostur dārgāko jahtu:

  • Stuart Hughes produkts
  • Stuart Hughes ir britu greznuma priekšmetu radītājs, kas ietver mobilos tālruņus, klēpjdatorus, spēļu
  • konsoles, automašīnas, mēbeles, mājas un jahtas. Viņš sāka savus dizainus un radījumus atpakaļ 1971.
  • gadā Liverpūles pilsētā, Anglijā. Kopā ar viņa dizaina partneri Jo-Emma Larvin viņi ir izgatavojuši daudzus no visvairāk greznākajiem posteņiem pasaulē, kas izgatavoti no zelta, dimanta un citiem dārgmetāliem. Šodien viens no Stuart Hughes radījumiem ir iPhone 4S Elite Gold, kura vērtība ir USD 8,2 miljoni.

Smagais svars dārgmetālos
100 pēdu vēsturiskā Augstākā kara sastāvā ir 100 000 kilogramu zelta un platīna. Tikai jahtas bāze ir pārklāta ar tīru zeltu, un pārējās daļas, ieskaitot sliedes, klāju un enkura, ir izgatavotas no dārgmetāliem. Visi šīs greznās superyacht istabas ir pārklātas ar ļoti dārgiem materiāliem.

Ēdamzālē, kas atrodas stikla pārsegumā, ir virtuves piederumi, mēbeles un virtuves piederumi no zelta un platīna. Jūs noteikti jutīsies kā karalis vai karaliene, kam vakariņās zem zvaigznēm. Augšējais klājs ir tik ekstravagants, pat kāpnes ir izgatavotas no tīra zelta. Lielākā daļa jahtas ir galvenā guļamistaba. Tās kopums ir rotāts ar platīna akcentiem, un tajā ir sienas iezīme, kas izgatavota no meteoriska akmens, kā arī īsts Tyrannosaurus Rex dinozaurs kauls. Cik lieliski tas ir?

Dārgāk nekā slavenās miljardieru jahtas
Vēsture Supreme ir tik dārga, ka tas padara dažu slaveno miljardieru jahtas nedaudz sliktu. Vai esat dzirdējuši par Paulu Allenu? Viņš ir Microsoft līdzdibinātājs kopā ar bagātāko cilvēku pasaulē Bill Gates. Paul Allen ir aplēsts neto vērtība 21,1 miljardu USD. Viņam pieder 414-jahtas nosaukums “astoņkājis”, un tas ir vērts 200 miljonu dolāru vērtībā. Jahtai ir 41 komplekts, kinoteātris, basketbola laukums, ierakstu studija un divi helikopteri.

Vēl viena miljardieris ar jahtklubu History Supreme ir Eclipse, kas pieder Krievijas miljardierim Romanam Abramovičam. Viņam pieder arī Chelsea futbola klubs, Premjerlīgas futbola klubs. Viņa jahtu vērtība ir USD 1,9 miljardi, bet joprojām ir lētāka, salīdzinot ar Vēstures Visaugstāko.

Pasaulē visdārgākā jahta
Tātad, cik liela ir Vēsture Augstākā? Tas maksā milzīgus 4,8 miljardus dolāru. Tiek uzskatīts, ka tas pieder Malaizijas bagātākajam miljardierim un ir otrs bagātākais vīrs Dienvidaustrumāzijā, Roberts Kuoks. Viņš ir slavenā Shangri-La viesnīcas īpašnieks visā pasaulē un tā neto vērtība ir 12,5 miljardi ASV dolāru. Iedomājieties, ka esat viens no bagātākajiem vīriešiem pasaulē, atpūšoties visdārgākajā pasaules jahtu. Mēs brīnāmies, cik lieliski būtu Roberta Kuoka apavi pat kādu dienu. Vai ne?